Nowości
 • Cytat

  “Kocham ciało,
  Kocham pracować z ciałem,
  Kocham patrzeć jak ciało rozkwita,
  To moje życie. Ciało jest moim ocaleniem. Spełnieniem dla mnie jest życie życiem ciała i doświadczaniem energii w ciele. Uwieńczeniem życia i terapii jest bycie w prawdzie ze sobą. Ja dla mnie jest cielesnym Ja, jedynym Ja które kiedykolwiek poznamy. Zaufaj temu , kochaj to i bądź w prawdzie ze sobą… “

  Dr Alexander Lowen

O mnie

 • Magdalena Pieszko
  Magdalena Pieszko
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena (CBT) i certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie Gestalt.
Ukończyłam 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej i akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis, a także otrzymałam tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty Bioenergetycznego - Certified Bioenergetic Therapist (CBT), nadawany przez IIBA i 4-letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Gestalt.
Własne doświadczenia, szukanie swojej drogi, ciągłe zwiększanie swojej świadomości umacniają mnie w przekonaniu jak ważna jest integracja ciała z umysłem, jak ważne jest zaufać, kochać i być wiernym sobie,
W trakcie sesji terapeutycznej będę towarzyszyć Ci w procesie odkrywania siebie, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania będziesz mógł doświadczać i wyrażać siebie , to co czujesz, to co myślisz w sposób autentyczny.
Prowadzę również treningi i warsztaty rozwoju osobistego dla osób, które chcą lepiej poznać siebie, chcą poprawić jakość życia, doświadczać bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi, pragnących odkrywać swój potencjał.

Zapraszam Cię na spotkanie po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.