Nowości
 • Cytat

  “Kocham ciało,
  Kocham pracować z ciałem,
  Kocham patrzeć jak ciało rozkwita,
  To moje życie. Ciało jest moim ocaleniem. Spełnieniem dla mnie jest życie życiem ciała i doświadczaniem energii w ciele. Uwieńczeniem życia i terapii jest bycie w prawdzie ze sobą. Ja dla mnie jest cielesnym Ja, jedynym Ja które kiedykolwiek poznamy. Zaufaj temu , kochaj to i bądź w prawdzie ze sobą… “

  Dr Alexander Lowen

O mnie

 • Magdalena Pieszko
  Magdalena Pieszko
Jestem psychoterapeutką i trenerką Gestalt, absolwentką Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie www.gestalt-psychoterapia.com. To właśnie tutaj po raz pierwszy zetknęłam się z Bioenergetyką dr Alexandra Lowena, która stała się moją wielką pasją.
Moja fascynacja Bioenergetyką doprowadziła mnie do rozpoczęcia jedynego w Polsce 4- letniego szkolenia z Analizy Bionergetycznej zorganizowanego przez Ośrodek Bioenergetycznej Pracy z Ciałem, Pomocy i Edukacji Psychologicznej prowadzonego przez psychoterapeutów zagranicznych.
Własne doświadczenia, szukanie swojej drogi, ciągłe zwiększanie swojej świadomości umacniają mnie w przekonaniu jak ważna jest integracja ciała z umysłem, jak ważne jest zaufać, kochać i być wiernym sobie,
W trakcie sesji terapeutycznej będę towarzyszyć Ci w procesie odkrywania siebie, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania będziesz mógł doświadczać i wyrażać siebie , to co czujesz, to co myślisz w sposób autentyczny.
Prowadzę również treningi i warsztaty rozwoju osobistego dla osób, które chcą lepiej poznać siebie, chcą poprawić jakość życia, doświadczać bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi, pragnących odkrywać swój potencjał.

Zapraszam Cię na spotkanie po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.